perazzi - kontakt

NOVINKY

Perazzi High Tech KONFIGURÁTOR!!!

26.10.2017

Zkuste si sestavit svůj High Tech. Barva baskule, barva nápisu, vyšší šína atd. Vše se dá vyzkoušet!

 

http://www.perazzi.it/site/configuratore-high-tech 

Limitovaná edice Perazzi High Tech platinum 60 anniversary!

8.10.2017

FIrma Perazzi letos oslavuje výročí 60 let od založení společnosti Danielem Perazzim. Při této příležitosti vyrobila limitovanou edici v počtu 60ti kusů  zbraní High Tech platinum Anniversarry 60! Jedná se teprve o druhou limitovanou edici, která byla ve firmě Perazzi vyrobena. První limitka je z roku 2008, a jednalo se MX8 anniverasary k výročí 40ti let od uvedení modelu MX8 na trh. ( MX8 znamená ve zkratce Mexico 1968 - zbraň byla vyrobena pro olympijské hry 1968). MX8 anniversary byla okamžitě rozebrána, momentálně je na trhu jen jeden nepoužitý kus, který zdvojnásobil svoji hodnotu. 

High Tech platinum anniversary 60 tak není jen unikátní zbraň, ale jde i o výbornou investici pro milovníky zbraní. Pro případné dotazy volejte na tel. 777551205, zbraň vám na požádání můžeme ukázat v naší prodejně ve Vojkovicích. 

Perazzi High Tech vítězí!!!!

4.10.2017

Nový model Perazzi High Tech vítězí na všech frontách sportovní střelby!Jen za letošní rok získal snad nejdůležitější tituly ve všech sportovních disciplínách na Mistroství světa a Mistroství Evropy.

Vylepšní vlastností legendárního modelu MX8 přineslo okamžíté výsledky. Redukce zpětného rázu a lepšího rozložení váhy pro ještě plynulejší pohyb jsou klíčovými faktory k dosažení těchto úžasných výsledků. 

Domluvte si privátní vyzkoušení zbraně Perazzi High Tech na tel. 777551205 pod dohledem olympíjského vítěze.

Na prodejně ve Vojkovicíh je možné si prohlednout a vyzkoušet modely MX8, High Tech i MX2000!

PRIVÁTNÍ COACHING PŘI ZAKOUPENÍ ZBRANĚ PERAZZI!

16.12.2016

Nabízím klientům privátní coaching zdarma při zakoupení zbraně Perazzi.

Jednalo by se o soukromé setkání na střelnici v Holasicích. Po zakoupení zbraně a zhotovení pažby na míru, bych rád nabidnul servis v podobě soukromého tréninku, kde bych každého klienta zasvětil do tajů brokové střelby a ukázal jak trénují top střelci. Tyto tipy vám pomohou ke zlepšení. Je velký rozdíl koupit zbraň v obchodě a od nás - co může obchodník více nabídnout? Špičkový servis a zázemí ve firmě Perazzi v Itálii, zhotovení pažby na míru v mé přítomnosti a dále potom privátní trénink. Přemýšlejte tak aby Vaše investice do zbraně měla co největší efekt a přemýšlejte od koho zbraň kupujete.

Nová Perazzi MXS již v ČR.

15.4.2015

Armi Perazzi již představilo nový model Perazzi MXS. Původoně mělo jít jen o model pro sporting, ale široká nabídka modifikací umožňuje postavit i model MXS pro Trap a Skeet. Délky hlavní jsou 73cm, 76cm a 81cm. Hlavně lze objednat čokované, nebo s pevným zahrdlením. Zbraň se dodává buď s pevnou, nebo stavitelnou pažbou, lze i dodat s blokem dřeva a dohodnout se na zhotovení pažby na míru v ČR pod naším dohledem. Pro případné zájemce nabízíme vyzkoušení zbraně přímo na střelnici v Holasicích, nebo dle domluvy i jinde v ČR. Máme k dispozici všechny druhy pažeb, i pro leváky. Test zbraně lze objednat přes email, nebo telefon. Cena zbraně se pohybuje od 5500,- Eur do 6300,- Eur.

Přijďte si vyzkoušet novou MXS pod dohledem Olympijského vítěze!

Kulová kozlice

1.1.2011

Firma Perazzi začala s výrobou kulové kozlice! Vyrábějí se dvě ráže – 9,3x74R a 375H&H. (Na fotografiích jsou vyfoceny prototypy, na zbraních se ještě pracuje. Oficiální foto a orientační ceny uvedeme v průběhu jara 2011)