perazzi - historie

Historie firmy Perazzi je historií Daniela Perazziho, chudého, ale velmi talentovaného a rozhodného mladého muže, který zarputile sledoval myšlenku vytvoření „perfektní zbraně“ a také snil o tom stát se puškařem.

V pouhých 16-ti letech získal práci ve velké firmě, kde rychle prokázal svůj talent patentováním svého modelu. Byla to první zbraň z dlouhé série, která nesla jeho jméno.Ve 25 letech otevřel Daniele svoji první dílnu. První brokovnice, které vyrobil byly prodávány přímo střelcům na střelnicích.Jméno Perazzi získávalo na zvuku díky výsledkům střelců, kteří používali jeho modely.

V roce 1957 založil firmu Armi Perazzi a je dodnes jejím prezidentem. Už 50 let vyrábí firma Perazzi sportovní i lovecké brokovnice, které jsou mixem tradiční puškařské výroby a nejposlednějších moderních výrobních postupů.K výrobě se používají nejkvalitnější materiály z celého světa.

Největší předností firmy Perazzi je možnost přizpůsobit zbraň k individuálním požadavků a přáním střelce. Podle disciplíny a užívání se vybere model, délka hlavní a samotná pažba se přizpůsobí dle fyzických parametrů zákazníka.

historie

historie